رفتن به محتوا

پلتفرمی است که خدمات کارشناسی قیمت و همچنین خرید و فروش خودرو ارائه می‌کند. سرویس‌های این پلتفرم در حال حاضر شامل: ابزار آنلاین تعیین قیمت خودرو، صدور گواهی کارشناسی خودرو، قیمت گذاری و خرید و فروش خودرو می‌باشد، که در ۶ شهر بزرگ ارائه می‌گردد.
مهمترین ارزش‌های ارائه شده توسط این پلتفرم، رفع دغدغه ارتباط با دلالان، تسهیل و تسریع فرآیند خرید و فروش خودرو، قیمت‌گذاری علمی و صدور گواهی تضمین سلامت خودرو می‌باشند که این ارزش‌ها هم برای خریدار و هم فروشنده قابل توجه است.

این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا هر خدمتی که مورد نیازشان است، اعم از نظافت، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، آرایشگاه و غیره را از طریق وب سایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه‌روز سفارش دهند.
نیروهای خدماتی دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تأیید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند تا شما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

سامانه ای هوشمند برای ایجاد ارتباط میان صاحبان بار با راننده های کامیون است. با استفاده از سامانه اوبار، می توانید بار خود را از طریق اپلیکیشن یا وب سایت ثبت کنید و پس از مشاهده قیمت و تایید آن، بار خود را به مناسب ترین راننده بسپارید.
این اپلیکیشن قیمت حمل بار را بر اساس الگوریتم های Machine Learning و هوش مصنوعی محاسبه می‌کند و از این طریق سعی دارد قیمت ها را در بازار حمل و نقل ایران شفاف کند.

پینکت یک پلتفرم برای خرید آنلاین از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر است که خدمات نوین و منحصربه‌فردی به کاربران خود ارائه می‌دهد. با پینکت می‌توانید از فروشگاه­‌های زنجیره­‌ای معروف در تهران خرید کرده و در کمتر از دو ساعت خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید.
در اپلیکیشن پینکت به هزاران محصول موجود در فروشگاه­ های زنجیره­‌ای دسترسی پیدا می‌کنید. با خرید از سوپرمارکت آنلاین پینکت یک روش جدید برای خرید را تجربه و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

جاجیگا، پلتفرم رزرواسیون آنلاین اقامتگاه‌های خصوصی و مردمی. پلتفرم جاجیگا، بستری‌ست برای ارائه خدمات اقامتی بصورت آنلاین، بدین ترتیب که مالکین، اقامتگاه خود را در سازوکاری مشخص ثبت می‌کنند و پس از تایید برای رزرو اینترنتی عرضه می‌کنند. از دیگر سو گردشگران و ایران‌گردان می‌توانند فضای جذاب اقامتگاه مورد نظر خود را با امکانات جستجوی حرفه ای وب‌سایت جاجیگا یافته و بصورت آنلاین رزرو کنند.

بازار مسکن همیشه یکی از مهمترین بازارهای سرمایه‌گذاری و اقتصادی است که بازیگران این بازار یعنی، صاحب‌ملک، خواهان ملک و مشاور سه بخش مهم آن را تشکیل می دهند. در سایت آدرس با اولویت قراردادن هر سه این بخش‌ها با مهم قراردادن ایجاد شفافیت، از بین بردن اطلاعات غلط، صرفه‌جویی در زمان و همراهی با همه ذینفعان فعالیت خود را ساماندهی کرده‌ است.

آدرس فعالیت خود را  از آذر ماه ۹۸ آغاز کرده است. در این پلتفرم رهن و اجاره خانه ها و آپارتمان ها در تهران انجام می شود و فرایند اجاره ملک از ابتدا تا انتها را پوشش می دهد. مشخصات هر ملک با جزئیات کامل ، نقشه و تصاویر با کیفیت در قالب کاتالوگ به نمایش گذاشته شده و مستاجر خانه را بدون نیاز به بازدید انتخاب می‌کند. این کسب و کار گسترش فعالیت در زمینه فروش ملک را نیز در برنامه خود دارد.

در حال حاضر آدرس در تهران فعال است و آگهی‌های مناطق ۱ تا ۵ را پوشش می‌دهد. با توسعه نیروی انسانی متخصص و کارآزموده به زودی سایر مناطق تهران هم به مجموعه اطلاعات آدرس اضافه خواهد شد.

از جمله مزیت های آدرس می توان به موارد زیر  اشاره نمود:

 • هماهنگی برای بازدید با یک کلیک بدون نیاز به مشاور
 • اطلاعات تایید شده و کامل توسط کارشناسان
 • قرارداد مطمئن و به صرفه زیر نظر کارشناس حقوقی

آلاء یک پلتفرم آموزش آنلاین برای دانش‌آموزان دوره متوسطه و کنکور توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و دبیرستان صنعتی شریف، است که از سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت کرده است. محصولات و خدمات آلاء در قالب دوره و محتوای آموزشی دروس متوسطه و کنکور به‌صورت رایگان و یا با هزینه اندک در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

خدمات و محصولات پلتفرم آموزشی آلاء در قالب فیلم های باکیفیت و البته رایگان است که سعی دارد با روش‌های نوین آموزشی در رشته‌های مختلف درسی:

 • ریاضی
 • ­تجربی
 • ­انسانی

در مقاطع مختلف تحصیلی دهم، یازدهم و کنکور، دانش آموزان را با استفاده از این ویدئو‌های آموزشی برای شرکت و موفقیت در کنکور آماده کند..

آلاء دارای بیش از ۷ هزار ساعت آموزش در قالب ۱۴ هزار ویدئو و جزوه آموزشی، تهیه شده توسط آشناترین دبیران هستند. خدمات جمع بندی دروس و همایش‌های کنکوری آلاء که بحث جمع بندی دروس و نکات آموزشی است نیز از سال ۱۳۹۴ به طرح آلاء اضافه گردید.

تاکنون بیش از ۳میلیون نفر از خدمات آلا استفاده نموده اند.

دیجی شی یک پلتفرم خرید کالا در کشور سوریه است. که فروش عملیاتی شرکت از سال ۲۰۱۹ شروع شده است. در حال حاضر بیش از ۸۰۰۰ کالا در۱۹۹ دسته بندی بر روی این پلتفرم موجود است و کسب وکار، بالغ بر ۱۱ هزار کاربرو۱۶۰۰ مشتری را به ثبت رسانده است. ورود به این حوزه در بازار سوریه فرصت های زیر را به همراه خواهد داشت:

 • جمعیت کشور سوریه
 • نبود لیدر یا رقیب حرفه ای در بازار خرده فروشی آنلاین
 • افزایش تقاضا
 • افزایش ضریب نفوذ اینترنت
 • تغییر رفتار عمومی مردم به سمت زندگی با کیفیت پس از اتمام جنگ و افزایش خرید از کانال های اینترنتی مثل فیس بوک وشبکه های اجتماعی

از جمله مزیت های دیجی شی می توان به موارد زیر  اشاره نمود:

 • تیم فنی حرفه ای از سوریه، ایران و انگلیس
 • محصول خوب و کاربردی (ماژول های سفارشی سازی شده براساس نیاز کاربران)
 • حداقل زمان تحویل کالا نسبت به پلتفرم های موجود
 • تحویل رایگان در سه شهر بزرگ
 • قرارداد انحصاری بایکی از بزرگترین تامین کنندگان لوازم الکترونیکی و لپ تاپ